O 3D animovaných omalovánkách 

Mnoho rodičů se nyní potýká s tím, že děti nemají zájem o knihy, tráví všechen čas s počítači, tablety a mobily. Představujeme Vám 3D animované omalovánky - jsou to obyčejné tištěné knihy, ve kterých postavy ožívají přímo na stránkách. Čtení a malování se stane doopravdy zajímavou činností s 3D omalovánkami. Naše knihy budou milovat jak děti, tak i rodiče!

Jak používat živé omalovánky

Je to velmi jednoduché - bude se Vám to líbit

 • Kupte si živou omalovánku

  Koupit ji můžete přímo na našich stránkách v kolonce "E-SHOP", nebo v knihkupectvích našich partnerů v ČR.

 • Nainstalujte mobilní aplikaci

  Instalace a aktivace aplikace pro mobilní telefony na zadní obálce knihy. Stáhnout aplikaci si můžete v Google Play pro Android a v App Store pro iPhone a iPad

 • Aktivujte mobilní aplikaci

  Při prvním spuštění musíte aktivovat mobilní aplikaci a naskenovat kamerou vašeho telefonu QR kód na licenční nálepce, která se nachází na zadní straně obálky. V sekci "nastavení" si stáhněte vámi vybraný jazyk pro audio stopu a zvolte ho hlavním potvrzením výběru. Seznamte se s instrukcí k používání aplikace.

 • Namiřte fotoaparát na stránky

  Přejděte do herního režimu a namiřte fotoaparát na stránku a počkejte, než se objeví postavy. V některých omalovánkách také můžete vybarvovat stránky, abyste postavy oživily v potřebné barvě. Nezakreslujte černé kontury omalovánky!

 • Hrajte!

  Hrajte si s postavami. Ve většině knih se jich můžete dokonce dotknout. Některé knihy podporují technologii virtuálních tlačítek, některé postavy ožívají v barvě, kterou je vybarvíte, některé podporují technologii virtuální reality pomocí brýlí Google Cardboard. Také se můžete s libovolnou postavou vyfotit. Radujte se spolu s vašimi dětmi!

 • vícejazyčné

  Stahujte nové jazyky pro audio stopy v dabingu postav

 • Android a iPhone

  Požadavky telefonu pro instalování aplikace: Android 4.0 a výš, iPhone 4 a výš, iPad 2 a výš

 • Demo režim

  V demonstračním režimu se můžete ujistit, že váš telefon podporuje mobilní aplikace

 • Instrukce pro rodiče

  Seznamte se s návody a pokyny pro používání aplikace

 • herní režim

  Přejděte do herního režimu jedním tlačítkem

 • Další možnosti

  Některé aplikace podporují režim přenosu barev, režim Virtuální Reality a tak dále

živé knihy

nejlepší dárek pro vaše dítě

Hledáte dárek pro dítě? Kupte mu 3D omalovánku!

zajímavé živé knihy pro všechny věkové kategorie. 

Princezna a její přátelé

živá kniha - omalovánka.Vybarví a hraj se

Princezna a její přátelé

Tato omalovánka je určena pro dívky, proto je plná sympatických zviřátek, krásných šatů a jasných barev. S princeznou Lucy si můžete hrát jako s panenkou. Můžete jí měnit účesy, vybírat korunky, převlékat šaty...

Legenda o rytíři

živá kniha-omalovánka

Legenda o rytíři

Instalujte zdarma do svého smartphonu nebo tabletu mobilní aplikaci "Legenda o rytíři", s jejíž pomocí postavy ožívají. Hrajte s mladým a statečným rytířem Artušem, jeho věrným asistentem tygrem, moudrým rádcem - neohroženým rytířem světla Lancelotem. Pomozte jim v boji proti zlému rytíři Weiderovi. Postavy reagují na dotyk, ukazují vojenské techniky a mluví. Ovládejte postavy pouhým stiskem virtuálního tlačítka přímo na stránkách omalovánky! Také se můžete vyfotit s některou z postav.

Tajemství dinosaurů

živá omalovánka

Tajemství dinosaurů

Tajemství Dinosaurů - dětská kniha 3 v 1. Za prvé - je to fascinující kniha o dinosaurech, ze které se dozvíte mnoho zajímavých věcí o těchto úžasných tvorech; za druhé - omalovánky s kresbami dinosaurů můžete vybarvit a za třetí - kniha s oživlými postavami.

Dinosauři ožívají ve 3D virtuální realitě přímo na stránkách knihy. Uvidíte, jak tito tvorové vypadali, zkusíte je ovládat s pomocí smartphonu, a také si můžete udělat zajímavou fotografii s některým z dinosaurů. Použitím brýlí virtuální reality se smartphonem se také můžete podívat do 3D virtuálního světa dinosaurů.

Důsledně produkují dojem

živé knihy - úžasný zážitek pro děti i rodiče

Pro děti je to vážně zajímávé! Nejvíc se mi líbilo, že lze nastavit i jiný jazyk. A také , že to moji dcerku velice baví i přesto že omalovánky moc ráda neměla.

Lenka Boháčková

Velmi dobrý design, jasné barvy a hlavně: dítě je zaměstnáno na dlouhou dobu! Jediné, že zatím není aplikace pro WP (v tom případě by se hodil nový mobil, a už o tom uvažuji.

Jirka Vaculík

Když jsem prvé uviděla ty omalovánky... no prostě WoW! Měly patřit mojí sestře (5 let) ale hned jsem si přivlastnila tu o autech a dinosaurech. Ty omalovánky jsou úžasný! Jsou doopravdy jako reálný. Třeba ti dinosauři..(a jak řvou )
-Na to že je mi skoro 14 musím uznat, že jsou vážně dobré a hodí se jako perfektní dárek.

Magda Veselá